...
חזור לדף הקודם

מטבח Family Line – Plate Plus

צבע הגוף

תבניות חזיתות

צבע חזיתות

ידיות מודרניות

משטח עבודה

מטבח מודולרי בסגנון מודרני מקולקציית מטבחים Family Line.

מטבח מודרני פונקציונלי ומעוצב בהתאמה אישית. חזיתות מבריקות המוסיפות זוהר למטבח שלכם ובחירה של סידור ארונות המטבח יאפשרו לתכנן את מטבח החלומות שלכם. ארונות המטבח מגיעים עם פתרונות אחסון חכמים בטכנולוגיות מתקדמות, פתרונות ארגונומיים וניצול מקסימלי של חלל המטבח.

מטבח הוא מרכז הבית, מטבח מודרני יספק לכם שנים רבות של ארוחות משפחתיות ורגעים משמחים.

המטבחים שלנו מיוצרים תוך הקפדה מדוקדקת על איכות חומרי הגלם, בקרה מלאה בכל שלבי הייצור והספקה עד להרכבת המוצר הסופי בבית הלקוח. המשמעות היא שהמטבח שלנו יוכל לשמש את לקוחותינו שנים רבות.

מגוון רחב של ציוד נלווה שיהפוך את המטבח שלכם למרחב אידיאלי להתנסות קולינרית. לרשותכם, בין היתר: סלי אחסון נערמים, מדפי iMove, שואב אבק מובנה, שקעי USB נשלפים ואביזרים נוספים. מגוון טכנולוגיות עכשוויות מתקדמות בשילוב עם איכות אירופאית ועם מראה מטבח מסוגנן.

קשת רחבה של עיצובים מגוונים, צבעים וגימורים לבחירת הלקוח.

איכות המטבחים שלנו מעוגנת בתעודות ואישורים הנוגעים גם להגנה על הסביבה. רכיבי המטבחים עוברים בדיקות של בקרת איכות לשינוי צבע, הידבקות צבע, עמידות לטמפרטורות גבוהות או נמוכות.

מעצבים מוכשרים ומתקינים מנוסים ילוו אתכם לאורך כל הדרך בתהליך רכישת המטבח, החל משלב התכנון ועד להרכבה בבית הלקוח. בכל פרק זמן תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מסור.

הצרכים והמשאלות של לקוחותינו הם המנוע להתפתחות שלנו. אנו עוקבים מקרוב אחר הטרנדים העולמיים של מטבחים ואחר מגמות של עיצוב פנים, מתייעצים עם מעצבים מובילים וכך מתאימים את מוצרינו לצרכי השוק כדי שתמיד יהיו שימושיים ואופנתיים. 

עיצוב מטבח

מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית