...
חזור לדף הקודם

מטבח Family Line – Hamper

צבע הגוף

תבניות חזיתות

צבע חזיתות

ידיות מודרניות

משטח עבודה

מטבח מודולרי בסגנון מודרני מקולקציית מטבחים Family Line.

מטבח מודרני פונקציונלי ומעוצב. תכננו את המטבח המושלם עבורכם. בחרו את חזיתות הארונות מהמבחר בקולקציה, סגנון הידיות, משטחי העבודה ופתרונות האחסון המתקדמים על מנת ליצור את המטבח שיענה על הצרכים שלכם. ארונות המטבח מגיעים עם סגירה שקטה, אפשרות לתאורה פנימית וארונות המותאמים למכשירי החשמל השונים.

המטבח הוא מרכז החיים בבית. מטבח מודרני בהתאמה אישית יספק לכם שנים רבות של ארוחות משפחתיות וזכרונות.

המטבחים שלנו מיוצרים תוך הקפדה מדוקדקת על איכות חומרי הגלם, בקרה מלאה בכל שלבי הייצור והספקה עד להרכבת המוצר הסופי בבית הלקוח. המשמעות היא שהמטבח שלנו יוכל לשמש את לקוחותינו שנים רבות.

מגוון רחב של ציוד נלווה שיהפוך את המטבח שלכם למרחב אידיאלי להתנסות קולינרית. לרשותכם, בין היתר: סלי אחסון נערמים, מדפי iMove, שואב אבק מובנה, שקעי USB נשלפים ואביזרים נוספים. מגוון טכנולוגיות עכשוויות מתקדמות בשילוב עם איכות אירופאית ועם מראה מטבח מסוגנן.

קשת רחבה של עיצובים מגוונים, צבעים וגימורים לבחירת הלקוח.

איכות המטבחים שלנו מעוגנת בתעודות ואישורים הנוגעים גם להגנה על הסביבה. רכיבי המטבחים עוברים בדיקות של בקרת איכות לשינוי צבע, הידבקות צבע, עמידות לטמפרטורות גבוהות או נמוכות.

מעצבים מוכשרים ומתקינים מנוסים ילוו אתכם לאורך כל הדרך בתהליך רכישת המטבח, החל משלב התכנון ועד להרכבה בבית הלקוח. בכל פרק זמן תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מסור.

הצרכים והמשאלות של לקוחותינו הם המנוע להתפתחות שלנו. אנו עוקבים מקרוב אחר הטרנדים העולמיים של מטבחים ואחר מגמות של עיצוב פנים, מתייעצים עם מעצבים מובילים וכך מתאימים את מוצרינו לצרכי השוק כדי שתמיד יהיו שימושיים ואופנתיים.